Chinese ober hoed ober cap restaurant kelner uniforme hoed koken hoed

Chinese ober hoed ober cap restaurant kelner uniforme hoed koken hoed

SKU: d1124

Staat : Nieuw product

€25.04 €28.46

Betaling

Wij accepteren Escrow hier. Als u een probleem hebt met de betaling,neem dan klikt u hier:

.

Verzendkosten

Wij bieden reguliere China Post Air Mail verzend methode. Het duurt ongeveer 15~25 dagen(verenigde staten,CA,AU,UK),andere landen 20~40 dagen. Soms duurt het langer de tijd. Zo heb je dringend om de bestelling,plese kiezen voor andere methoden. Tijdens de kerst of andere festivals,de levertijd kan 5~7 dagen later.

Waarschuwing

wij zijn niet verantwoordelijk voor eventuele douanerechten of import belasting.

Feedback

Beste kopers, waarderen wij uw zaken, als u met onze dienst tevreden bent, laat ons een positieve feedback en beoordelen van de details van de transactie (Gedetailleerde verkopersclassificaties) met "PERFECTE 5 STERREN".

Retour Beleid

1. Wij accepteren in ruil voor onvoldoende items.

( omdat kostuum bijzonderheid,schrijf terug tracking-nummer in 3 dagen na ontvangend goederen )

2. Geretourneerde artikelen moeten komen met de originele onderdelen, accessoires.

3. Terugbetaling zal worden uitgegeven na ontvangst van uw geretourneerde artikelen.

4. Koper is verantwoordelijk voor alle retour verzendkosten. product details

Tags: hoed distributeur, western hoed, hoed zijde, Goedkope hoed distributeur, Hoge Kwaliteit western hoed, China hoed zijde Leveranciers.

  • Materiaal: Polyester
  • Item Type: Accessoires
  • Gebruik: Food Service
  • Geslacht: Vrouwen

601 Op voorraad

Gerelateerde producten

Nieuwe Antieke Parel Verf Mechanische zakhorloge Messing Ketting groothandel schip met het tracking-nummer H062

Nieuwe Antieke Parel Verf Mechanische zakhorloge Messing Ketting groothandel schip met het tracking-nummer H062

Belangrijkste Functie: -100% nieuw met hoge kwaliteit en nauwkeurige mechanische (Hand-Kronkelende beweging -.Twee covers met verschillende beelden van het schilderij,er zijn ook veel wit kunstmatige parels aroung de twee covers. -Twee sub-wijzerplaten voor 24 uur systeem en seconden. -Wordt geleverd met een koperen toon metalen ketting. Specificatie: Display:

€21.46

Gratis Verzending vissen lokken visaas Groene Worm Minnow Korte Tong MInnow 134.5 MM/26.8 G

Gratis Verzending vissen lokken visaas Groene Worm Minnow Korte Tong MInnow 134.5 MM/26.8 G

Gratis Verzending vissen lokken visaas Groene Worm Minnow Korte Tong MInnow Details Van De Verpakking

€4.07

3UA 59, JRS2-63/F Thermisch overbelastingsrelais geschikt voor 3TF30-3TF48 AC magneetschakelaar

3UA 59, JRS2-63/F Thermisch overbelastingsrelais geschikt voor 3TF30-3TF48 AC magneetschakelaar

Naam:Thermische relais Model:3UA59 Toepassing 3UA serie thermische overbelastingsrelais is geschikt voor gebruik in power systeem met AC 50/60Hz, nominale bedrijfsspanning tot 660V en 1000 V, stroomsterkte van 0,1 A tot 630A. Het wordt gebruikt om te beschermen AC driefasen asynchrone motor tegen overbelasting en een open fase. De huidige ingestelde waarde kan worden

€4.12

OM3 10GB LC-LC Glasvezel Connector duplex koppeling LC adapter

OM3 10GB LC-LC Glasvezel Connector duplex koppeling LC adapter

Toepassing: 1.Telecome netwerk 2.CATV-netwerk 3.Ethernet-netwerk 4.Optische communicatie-Apparatuur Specificatie: Product Type SC FC ST LC Adapter Mode De Single modus Multi mode Tussenschakeldemping ≤0.2 dB ≤0.3 dB Return Loss ≥45 db -- -- De paring Duurzaamheid

€18.68

Gratis verzending ring Europa en de Verenigde Staten te herstellen oude manieren is holle-out cross man ring Amir Johnson ring

Gratis verzending ring Europa en de Verenigde Staten te herstellen oude manieren is holle-out cross man ring Amir Johnson ring

Over ons: 1.We zijn nieuwe verkoper op Divineinterventionnow.org,maar we zijn Eerlijk en Verantwoordelijk .Wij leveren beste service voor elke vriend. 2.Wij bieden Kwalitatief hoogwaardige producten,Snelle en gemakkelijke vracht,een Perfecte after-sales service,welk probleem u kunt contact met ons opnemen. 3.Als de lichteffecten, de objecten misschien een beetje anders naar foto ' s,pls vriendelijk
€2.04

€1.43

HERMOSA sieraden Het e cadeau dat echt 925 sterling zilveren bedel armband schitterende dubbele bloem mooi horloge 7

HERMOSA sieraden Het e cadeau dat echt 925 sterling zilveren bedel armband schitterende dubbele bloem mooi horloge 7"

HERMOSA sieraden Het beste cadeau dat echt 925 sterling zilveren bedel armband schitterende dubbele bloem mooi horloge 7
€51.38

€42.13